Ji sako, kad grynieji pinigai gali būti lengvai gauti kaip uždirbtų pajamų mokesčių kreditai

Ji sako, kad grynieji pinigai gali būti lengvai gauti kaip uždirbtų pajamų mokesčių kreditai

Žmonėms suteikiamas maistas, lovos ir medicininė priežiūra. Jie gali bendrauti su kitais sergančiais žmonėmis ir prireikus gali būti perkelti į ligoninę.

JAV ir daugumoje kitų šalių pasitraukimas iš visuomenės dviem savaitėms nėra toks paprastas ar net įmanomas daugeliui žmonių. Ligų kontrolės ir prevencijos centras įsakė kai kuriuos privalomus dviejų savaičių karantinus, tačiau kol kas tik keliems šimtams keliautojų. Sulaikytieji dienas praleido karinėse bazėse, iš kurių šalyje yra 15 su karantinui skirta vieta. Pajėgumai apgyvendinti ir išmaitinti didesnį žmonių skaičių nė iš tolo nėra tokie, kokių gali prireikti. Vasario mėnesį Pentagonas „pakėlė“ karines bazes, ruošdamasis karantinuoti 1000 žmonių.

Nors privalomas didelio masto karantinas būtų neįgyvendinamas (ir teisiškai klastingas), vyriausybės bent jau galėtų pasiūlyti patalpas žmonėms, kurie susirgę neturi kur kitur eiti. Tuo tikslu Vašingtono valstijos visuomenės sveikatos pareigūnai jau įsigijo Econolodge. Kiti galėtų numatyti panašius poreikius ir apsaugoti vietinius viešbučius arba modernizuoti tuščius stadionus ar mirusius prekybos centrus ar net kruizinius laivus uoste. Idealiu atveju patalpos būtų gražesnės nei karinės bazės ir nesijaustų baudžiamos – kitaip žmonės jomis nesinaudos.

Atsižvelgiant į besiplečiančias visuotines rekomendacijas vengti didelių susibūrimų ir apriboti keliones, tokie susitarimai taip pat gali neleisti svetingumo pramonei žlugti.

Skaitykite: vis tiek galime išvengti blogiausio scenarijaus

Jei visa tai įvyktų, Jungtinės Valstijos galėtų išvengti plačiai paplitusių miestų, įmonių ir institucijų uždarymo, kuris vyksta Italijoje, Kinijoje ir kitur. Bet tai nevyksta. Sergantiems žmonėms liepiama tik eiti namo. Tyrimų trūkumas reiškia, kad daug žmonių lieka namuose, kuriems to nereikia. Daugelis kitų išvyksta, nes negali sau leisti likti namuose ir pasiilgti darbo. Daugelis neturi sveikatos draudimo arba bijo išlaidų dėl hospitalizavimo. Egzistuoja stipri finansinė paskata slėpti simptomus, stengtis toliau dirbti ir prižiūrėti vaikus ir dėl to plisti virusą.

Praėjusią savaitę Konektikuto centre esančiose „Prohealth“ klinikose pacientams, atvykusiems su karščiavimu ir kvėpavimo takų simptomais, nurodyta palaukti savo automobilyje ir paskambinti į kliniką ir pranešti apie savo atvykimą. Tada gydytojas arba slaugytoja užsideda kaukę, chalatą, pirštines ir išeina į automobilių stovėjimo aikštelę. Pacientas turi nuleisti langą ir būti įvertintas vietoje. Jei gripo testas nerodo gripo požymių, pacientas turi laukti automobilyje, kol klinika susisieks su valstybiniu sveikatos departamentu.

Tada sveikatos apsaugos pareigūnai susiduria su iššūkiu. Ką daryti su šiuo žmogumi, sergančiu ir vienu savo automobilyje, neįleidžiamu į savo gydytojo kabinetą? Čia būtų naudingas koronaviruso testas. Tačiau iki šios savaitės Konektikuto valstija iš CDC gavo tik vieną koronaviruso tyrimų rinkinį. Bendradarbiaujant su privačiomis laboratorijomis, bandymų pajėgumai dabar didėja. Tačiau pirmadienio popietę vykstantis Atlanto tyrimas galėjo patvirtinti tik tai, kad nacionaliniu mastu buvo atlikti 4384 bandymai.

Prognozuojama, kad šis skaičius didės greitai, bet ne akimirksniu. Anthony Fauci, Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto direktorius, pirmadienį parodytame interviu JAMA sakė: „Per ateinančią ar dvi savaites tikslas yra pasiekti, kad milijonas diagnostinių tyrimų būtų paruoštas siuntimui. .

Gydytojas paruošia testų rinkinį, atlikdamas koronaviruso patikrinimą Vokietijoje ligoninėje. („Gross Gerau“ / „Reuters“)

Lūkesčiai sušvelninti; panašus viceprezidento Mike’o Pence’o pažadas iki praėjusios savaitės pabaigos atlikti 1,5 mln. Tačiau net kai šie testai galiausiai bus prieinami, reikės suvokti kai kuriuos apribojimus. Tarp jų tai yra diagnostiniai, o ne atrankos https://produktoapzvalga.top/prostaline/ testai – tai skirtumas, kuris turėtų formuoti lūkesčius dėl gydytojų vaidmens, padedant valdyti šią virusinę ligą.

Skirtumas priklauso nuo metrikos, vadinamos testo jautrumu: kiek žmonių, užsikrėtusių virusu, iš tikrųjų bus teigiami. Joks medicininis testas nėra tobulas. Kai kurie yra per jautrūs, o tai reiškia, kad rezultatas gali reikšti, kad esate užsikrėtęs, nors iš tikrųjų nesate. Kiti nėra pakankamai jautrūs, tai reiškia, kad jie neaptinka to, kas iš tikrųjų yra.

Pastarasis yra diagnostinio tyrimo modelis. Šie tyrimai gali padėti patvirtinti, kad sergantis žmogus turi virusą; bet jie ne visada gali pasakyti, kad žmogus to nedaro. Kai žmonės patenka į kliniką ar ligoninę su sunkiais į gripą panašiais simptomais, teigiamas naujojo koronaviruso testas gali patvirtinti diagnozę. Tačiau nesunkiai sergančių žmonių patikrinimas dėl viruso yra kitoks iššūkis.

„Tokio scenarijaus problema yra klaidingi neigiami rezultatai“, – sako Albertas Ko, Jeilio visuomenės sveikatos mokyklos mikrobinių ligų epidemiologijos vadovas. Jei norite naudoti testą, pavyzdžiui, padėti nuspręsti, ar pradinių klasių mokytojas gali grįžti į darbą neužkrėsdamas visos klasės, jums tikrai reikia testo, kuris beveik niekada nepraleis viruso.

„Jautrumas gali būti mažesnis nei 100 procentų ir vis tiek būti labai naudingas“, – daugeliu atvejų sako Ko. Tačiau mažėjant šiam skaičiui, mažėja ir bet kurio rezultato naudingumas. Pranešama, kad Kinijoje tyrimų jautrumas siekia 30–60 procentų, o tai reiškia, kad maždaug pusės žmonių, kurie iš tikrųjų užsikrėtė virusu, tyrimo rezultatai buvo neigiami. Nustatyta, kad pakartotinis bandymas padidino jautrumą iki 71 proc. Tačiau tai reiškia, kad neigiamas testas vis tiek negalėjo visiškai nuraminti tokio asmens, kaip mokytojas, kad jis tikrai neturi viruso. Esant tokiam jautrumo lygiui, Ko sako: „Jei ypač nenorite rizikuoti, ar jūs tiesiog sakote: „Jei peršalote, likite namuose“?

„Netikslus testas, kurio rezultatai gali būti klaidingai teigiami arba klaidingai neigiami, gali būti blogiau nei jo nebuvimas“, – el. laiške man pasakė Kolumbijos universiteto epidemiologijos profesorius Ianas Lipkinas. CDC nepaskelbė tikslaus testavimo proceso, kurį naudojo, jautrumo. Kai pirmadienį Fauci buvo paklaustas apie tai, jis dar kartą apsidraskė. „Jei jis teigiamas, tu tikrai gali priimti sprendimą“, – sakė jis. Jei ne, tai yra teismo sprendimas. Paprastai rekomenduojamas antras tyrimas, kuris priklauso nuo paciento simptomų, poveikio ir nuo to, kaip jis serga.

Testai taip pat apima kitus kintamuosius. Mėginiai turi būti imami naudojant ilgą medvilninį tamponą, kuris įkišamas į paciento nosies užpakalinę dalį (arba burną, nors atrodo, kad tai ne toks jautrus metodas). Bet kuriuo atveju kartais ant tampono tiesiog nepatenka pakankamai gleivių. Gali būti sunku žinoti, ar tai buvo neigiamo tyrimo rezultato priežastis, kai rezultatai pateikiami laboratorijoje po dienos.

Skaitykite: oficialūs koronaviruso skaičiai neteisingi, ir visi tai žino

Siekdama padidinti testavimo proceso jautrumą, Kinija ne tik kelis kartus tyrė žmones, bet ir pridėjo kompiuterinės tomografijos tyrimus, kad gautų papildomos informacijos. Nuskaitymai kartais gali padėti nustatyti unikalius viruso sukelto plaučių pažeidimo modelius, sako Howardas Formanas, Yale-New Haven ligoninės skubios pagalbos skyriuje dirbantis radiologu. Tačiau didelio masto nuskaitymas yra lėtas procesas, brangus ir susijęs su radiacijos poveikiu. „Jums taip pat reikės specialių skaitytuvų, kad neužterštumėte kitų pacientų“, – sakė jis. “Taigi tampa labai sunku naudoti KT aukšto lygio patikrai.”

Atsižvelgiant į kintamųjų skaičių, plačiai paplitę viruso atrankos testai neatsiranda kaip būdas išvengti skubaus socialinio atsiribojimo.

Tam tikra viltis dedama į biotechnologijų bendroves, kurios stengiasi sukurti greitus, mobilius testus, kurie galėtų duoti rezultatų bet kur – ar tai būtų gydytojo kabinete, ar pakeistoje automobilių stovėjimo aikštelėje. „Tikslas būtų leisti žmonėms sužinoti, ar jie peršalo, ar jie turi virusą ir turi būti karantine, čia pat, gydytojo kabinete“, – sako Williamas Brody, radiologas ir buvęs Johnso Hopkinso universiteto prezidentas. Šiuo metu jis dirba prie vieno tokio projekto su molekuliniu biologu Hong Cai nedidelėje įmonėje „Mesa“. Duetas man pasakė, kad geriausiu atveju tai liko mėnesiais, kol bus plačiai išbandyta. Net ir tada jo jautrumas bus matomas ir greičiausiai bus mažesnis nei dabartinių, lėtesnių bandymų. Tačiau Hong sako, kad jos komanda stengiasi kuo greičiau išspręsti problemą.

Nesant greito, jautraus, visur atliekamo atrankinio testo, kuris galėtų ryžtingai atmesti koronaviruso infekciją ir išsiųsti sveikus žmones atgal į pasaulį dirbti ir gyventi, susiduriame su unikaliais iššūkiais. Pasaulio sveikatos organizacija pastaruoju metu praneša, kad artėja pandemijos paskelbimas. Lyderiai pagirtinai nurodo dramatišką uždarymą ir masines karantino priemones, kurių Kinijoje buvo imtasi – kaip įrodymą, kad gyvybes galima išgelbėti, ir štai kaip. Kitos šalys jau seka Kinijos pavyzdžiu. Italija uždraudė vestuves ir laidotuves, nes pastarosiomis dienomis labai padaugėjo atvejų. Japonija mėnesiui uždarė mokyklas. Prancūzija uždraudė didelius viešus susibūrimus, o Irakas – net mažus. Jungtinės Tautos atšaukė visus asmeninius susitikimus, skirtus kovoti su klimato kaita.

Bent jau kol kas atrodo, kad žalos mažinimas apims šlavimą ir netikslius veiksmus. Uždaryti miestą ar šalį reiškia lošti, kad trumpuoju laikotarpiu patirdami pražūtingų ekonominių pasekmių išvengsite dar pragaištingesnių padarinių ilguoju laikotarpiu. Pagal košmaro scenarijų, kurio visi stengiasi išvengti, liga plinta taip greitai, kad šalies sveikatos apsaugos sistema yra priblokšta, o žmonės negydomi panikos ir chaoso metu.

Pandemija yra tarsi sulėtintas uraganas, kuris užklups visą pasaulį. Jei bet kuriuo atveju mus užklups tiek pat lietaus ir vėjo, geriau, kad jis ateitų per dieną, o ne per valandą. Žmonės nukentės bet kuriuo atveju, tačiau paskleidę žalą kuo daugiau žmonių galės rūpintis vieni kitais.

Norint sulėtinti ligą, reikia prašyti žmonių izoliuotis ir daugeliu atvejų nustoti dirbti. Didžioji pasaulio dalis negali ilgai gyventi be pajamų. Kai žmonių prašoma išgyventi vieni – be kultūrinio, socialinio ir finansinio įnašo, kuris paprastai palaiko mus gyvus – iš karto tampa būtini nauji būdai patenkinti pagrindinius poreikius. „Žmonėms, kurie negali sau leisti laisvo laiko, dabar tikrai turime sugalvoti nepaprastų sprendimų“, – sako Ko.

Tarp jų yra idėja, kad visi iškart gautų grynuosius. Žmonės turi jaustis galintys praleisti darbą ir vis tiek išsinuomoti bei išmaitinti savo šeimą. Jiems reikia grynųjų be jokių apribojimų, ir jiems jų reikia dabar, o ne per sudėtingą visuotinį ekonomikos skatinimo paketą kitą mėnesį. Kiekvieną dieną, kai tokius įstatymų projektus svarsto skeptiškai nusiteikę senatoriai, žmonės ir toliau eis į savo bendruomenes dėl poreikio dirbti ir platins ligą vien todėl, kad neturi kito pasirinkimo.

Honkonge planuojami skubūs grynųjų pinigų pervedimai, kur nuolatiniai gyventojai vėliau šiais metais turės gauti 1 282 USD ekvivalentą, kad ekonomika ir žmonės išliktų gyvi.* Reaguojant į mėnesį Japonijoje vykstančių mokyklų uždarymą visoje šalyje, Vyriausybė moka 80 USD vienam darbuotojui per dieną, kad padėtų padengti vaiko priežiūros ar tėvų buvimo namuose išlaidas. Kiti vyriausybiniai mokėjimai gali priklausyti nuo nedarbingumo atostogų – tam tikros nacionalinės nedarbingumo atostogų politikos, pagal kurią jūsų darbdaviui gali tekti tiesiog patikrinti, ar tikrai praleidote darbą dvi savaites. Arba, kaip ir prezidento George’o W. Busho 152 milijardų dolerių ekonominio stimulo sąskaita 2008 m., žmonės galėjo tiesiog gauti čekį paštu.

Skaitykite: Problema, kai liepiama sergantiems darbuotojams likti namuose

„Šiai idėjai yra tarptautinis precedentas“, – sako Natalie Foster, studijuojanti ekonominę politiką ne pelno siekiančiame Ekonominio saugumo projekte. Ji sako, kad grynieji pinigai gali būti lengvai gauti kaip uždirbtų pajamų mokesčių kreditai. „Turime visą mokesčių sistemą, kuri tai daro dešimtmečius… Šią pavojingą akimirką galėtume ją išplėsti ir modernizuoti.

„Besąlyginiai arba sąlyginiai grynųjų pinigų pervedimai gali būti protingi tokioje situacijoje, kai prašote žmonių likti namuose, kad apsaugotumėte save ir kitus“, – sako Paulas Farmeris, Harvardo medicinos mokyklos pasaulinės sveikatos profesorius. „Jei žmonės žinotų, kad bus parama ir kiti dalykai, pavyzdžiui, sriubos virtuvės ir slaugos namuose, tai apskritai labai pakeistų kančias, susijusias su tokia liga. Jei žmonės jaučiasi „Ei, mes tave supratome“, jie būtų daug mažiau vieniši ir išsigandę. Pandemijos mus sieja, ir dažnai nelabai. Bet kartais puikiais būdais.

* Šiame straipsnyje anksčiau buvo klaidingai nurodyta, kad Honkonge jau vyksta skubūs grynųjų pinigų pervedimai.

Praėjus beveik dviem savaitėms po to, kai pirmą kartą buvo nustatyta, kad naujasis koronavirusas plinta tarp amerikiečių, JAV tebėra pavojingai ribotos galimybės tirti žmones dėl šios ligos, atskleidė vykstantis tyrimas „The Atlantic“.

Apžiūrėję vietinius duomenis iš visos šalies galime tik įsitikinti, kad pirmadienio 16 val. duomenimis, visoje šalyje dėl koronaviruso buvo ištirti 4 384 žmonės. Rytų laikas. Šie duomenys yra kiek įmanoma išsamesnis oficialios statistikos rinkinys.

Tyrimų trūkumas reiškia, kad beveik neįmanoma žinoti, kiek amerikiečių yra užsikrėtę koronavirusu ir kenčia nuo jo sukeliamos ligos COVID-19. Nors mūsų analizė sekė valstijų ir vietos pranešimus, kad daugiau nei 570 žmonių 36 valstijose yra užsikrėtę, ekspertai teigia, kad šis skaičius beveik neabejotinai yra per mažas, kad atspindėtų visą ligos plitimo JAV mastą. Nebuvo atlikta pakankamai amerikiečių, kad pareigūnai galėtų. žino, kiek žmonių serga, sako jie.

Skaitykite: Kol kas stipriausi įrodymai, kad Amerika sužlugdo koronaviruso tyrimus

Kai mokslininkai panaudojo statistinius ir genetinius metodus, kad nustatytų tikrąjį protrūkio dydį, jie padarė išvadą, kad tūkstančiai amerikiečių jau galėjo būti užsikrėtę mėnesio pradžioje. Šiandien sveikatos apsaugos pareigūnai Jungtinėse Valstijose nuo COVID-19 priskyrė 26 mirtis.

Lėtas bandymų vykdymas tapo sekinančia Amerikos atsako į koronaviruso plitimą silpnybe. Iki šios ligos protrūkio Pietų Korėjoje buvo ištirta daugiau nei 100 000 žmonių, o kasdien – apie 15 000 žmonių. Jungtinėje Karalystėje, kurioje nuo COVID-19 mirė trys žmonės, jau buvo ištirta daugiau nei 24 900 žmonių.

Atlanto vandenynas pasiekė naują įvertinimą nuolat bendradarbiaudamas su duomenų mokslininku Jeffrey Hammerbacheriu ir savanorių komanda, įdarbinta dėl patirties renkant duomenis, ir po to, kai susipažino su visų 50 valstijų ir Kolumbijos apygardos paskelbtais duomenimis. Valstybėse labai skiriasi ataskaitų teikimo standartai. Visi pateikia teigiamų atvejų ataskaitas. Tačiau daugelis nepateikia neigiamų ar laukiančių atvejų ataskaitų, kurios yra labai svarbios tiek viruso progresavimui, tiek vyriausybės atsakui į jį.