Po przejściu proszku ten test następnym krokiem jest rozważenie preferencji i celów.

Po przejściu proszku ten test następnym krokiem jest rozważenie preferencji i celów.

Dlatego jeśli chcesz pić alkohol bez zakłócania utraty tłuszczu lub przyspieszania przyrostu tłuszczu, postępuj zgodnie z tymi trzema wskazówkami:

 • Nie pij więcej niż jeden dzień w tygodniu.
 • Tego dnia opuść spożycie węglowodanów i tłuszczu. (Jedz więcej białka niż zwykle.)
 • Staraj się nie jeść podczas picia i trzymania się z dala od napojów wypełnionych węglowodanami, takimi jak piwo
 • i słodkie, owocowe rzeczy. (Trzymaj się suchych wina i alkoholi.)

  Podsumowanie: Czyste alkohol zawierają mniej kalorii niż wino i piwo, ale napoje mieszane często zawierają najwięcej kalorii, gdy mają słodkie miksery. Unikaj zbyt często picia i nie jedz grupy tłustej jedzenia, jeśli zamierzasz wypić kilka napojów.

  Podsumowując kalorie w alkoholu

  alkohol zawiera 7 Kalorie na gram, więcej niż węglowodany i białko, ale mniej niż tłuszcz.

  Chociaż alkohol nigdy nie jest przechowywany bezpośrednio jako tłuszcz, zamyka spalanie tłuszczu i zwiększa przechowywanie tkanki tłuszczowej i węglowodanów jako tkanki tłuszczowej.

  Istnieją różne rodzaje napojów alkoholowych, w tym sfermentowane napoje, alkohole destylowane i napoje mieszane, które będą różnić się zawartością kalorii w zależności od tego, ile zawierają alkohol, sposób przetwarzania napoju i jakie składniki są dodane.

  Na przykład typowa porcja 12-uncji 5% piwa ABV zawiera około 150 kalorii.

  Standardowy 5-uncjowy kieliszek z 14% wina ABV wynosi około 120 do 130 kalorii za porcję, ale mogą się różnić w zależności od słodyczy i zawartości węglowodanów.

  Alkoholu, które są destylowane w 40% alkoholi ABV, wynoszą około 100 kalorii na 1,5 uncji strzału.

  Mieszane napoje mogą się znacznie różnić w zależności od dodanych mikserów i rozmiaru napoju.

  Jeśli masz zamiar pić, ale chcesz najmniej możliwych kalorii, idź z duchami takimi jak wódka , whisky lub rum. Czyste alkohol zawierają mniej kalorii niż wino i piwo, ale mieszane napoje często zawierają najwięcej kalorii, ponieważ zwykle mieszają się ze słodkimi dodatkami.

  A jeśli zamierzasz wypić kilka napojów, unikaj jednocześnie jedzenia garny tłustego jedzenia.

  Najważniejszą rzeczą jest po prostu nie picie tak często, i staraj się zachować rozsądne porcje. Jeśli zamierzasz dużo pić, upewnij się, że nie robisz tego zbyt często.

  Co sądzisz o napojach alkoholowych? Masz coś jeszcze do dodania? Lemme Wiesz w komentarzach poniżej!

  + Referencje naukowe

  1. you m, arteel ge. Wpływ etanolu na metabolizm lipidów. J Hepatol. 2019; 70 (2): 237-248. doi: 10.1016/j.jhep.2018.10.037
  2. Shelmet JJ, Reichard GA, Skutches CL, Hoeldtke RD, Owen OE, Boden G. Etanol powoduje ostre hamowanie węglowodanów, tłuszczu i oksydacji białka i insulinę i insulinę opór. J Clin Invest. 1988; 81 (4). doi: 10.1172/JCI113428
  3. Siler SQ, Neese RA, Hellerstein MK. Lipogeneza de novo, kinetyka lipidów i równowaga lipidów całego ciała u ludzi po ostrym spożyciu alkoholu. Am J Clin Nutr. 1999; 70 (5): 928-936. DOI: 10.1093/AJCN/70.5.928
  4. Skład żywności RAW, przetworzony, przygotowany krajowa baza danych National Nutrient do standardowej referencji, Dokumentacja 26 i Podręcznik użytkownika; 2013.

  Udostępnij ten obraz na swojej stronie

  serwatka, kazeina i soja, oh my!

  Wybór proszków białkowych na rynku może być przytłaczające-istnieją dziesiątki popularnych marek i dziesiątki popularnych produktów.

  , które powinny kupować kobiety i dlaczego?

  Czy powinieneś wybrać proszek białkowy na bazie zwierząt, taki jak serwatka lub kazeina czy jajko? A może proszek białkowy na bazie roślin, taki jak ryż, sojowe, konopie lub grochu, jest dla Ciebie najlepszy? Lub połączenie lub mieszanka, może? Zrozumienie zalet i wady każdego rodzaju proszku białkowego i jak określić, który będzie najlepiej pasował do twoich potrzeb, preferencji i celów.

  Zacznijmy, czy my?

  • Spis treści

  • Protein Powder 101
  • Jaki jest najlepszy proszek białkowy do utraty masy ciała?
  • Które białko Proszek jest dla Ciebie najlepszy?
  • Szufelka na białku serwatkowym
  • Szufelka na białku kazeiny
  • Szufelka na białku jaja
  • Białka wegańskie
  • Najważniejsza linia na najlepszym proszku białkowym dla kobiet
  • Jakie są Twoje podejście do najlepszego proszku białkowego dla kobiet? Masz coś innego do podzielenia się? Daj mi znać w komentarzach poniżej!

  proszek białka 101

  Dobry proszek białkowy spełnia kilka kryteriów:

 • Nie trzeba smakować jak koktajl mleczny, ale powinien dobrze smakować i dobrze mieszać. Jeśli musisz go udusić, będziesz miał problem z tym trzymać się.
 • Powinien mieć dobry profil makroskładników, co oznacza, że ​​powinien mieć najwięcej białka dla najmniejszych kalorii i być tak niskie Węglowodany i tłuszcz, jak to możliwe.
 • Powinny być przystępny cenowo i oferować dobrą wartość pod względem kosztu na porcję.
 • Uważam również, że korzystne jest wybór proszku, który nie ma zawierają sztuczne słodziki, barwniki żywnościowe lub inne śmieci, po prostu dlatego, że pomaga zmniejszyć naszą ogólną ekspozycję na te chemikalia.

  Po przejściu proszku, następnym krokiem jest rozważenie preferencji i celów .

  i zacznijmy od celu, w którym większość kobiet pyta o proszek białka: utrata masy ciała.

  Jaki jest najlepszy proszek białkowy do utraty masy ciała?

  Oto jest Smutna prawda w przestrzeni zdrowotnej i fitness:

  Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż dowolnej pigułki, proszku lub programu, wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć ludziom, że pomoże im schudnąć.

  Właśnie dlatego „Wei GHT Loss ”została przykręcona na tak wiele różnych produktów, od proszków białkowych po napoje przedtreningowe po podmuch, proszki białkowe.

  i nienawidzę być nosicielem złych wiadomości, ale…

  Nie ma czegoś takiego jak „proszek białka odchudzania”, ponieważ żaden nie może spowodować schudnięcia.

  „Żywność odchudzającą” nie istnieje, ponieważ utrata masy ciała jest t about the foods you eat, per se — it’s merely a byproduct of properly regulating your caloric intake and energy balance.

  That said, certain foods are more conducive to weight loss than others.

  sprowadza się to do ilości kalorii, które zawiera żywność i sposób, w jaki te kalorie rozkładają się na białko, węglowodany i tłuszcz.

  Mówiąc ogólnie, najlepsze pokarmy do utraty masy ciała to te, które zapewniają mnóstwo mikroelementów odżywczych i wypełniają się, a jednocześnie stosunkowo lekkie w kalorii i tłuszczu dietetycznym, a zwłaszcza dodawane cukier.

  Kiedy skupiasz się na jedzeniu tego rodzaju produktów spożywczy CH rzadziej walczą z problemami z głodem i przejadaniem się.

  Na przykład moimi ulubionymi „żywnością odchudzającą” to…

  • Niski tłuszcz odmiany białka, takie jak szczupłe typy Mięso (kurczak, chuda wołowina, ryby i tak dalej), niskotłuszczowe produkty mleczne, białka jaj, a nawet ziarna i warzywa. Podczas gdy proszek białkowy jest wygodny, może sprawić, że będziesz głodny, jeśli masz problemy z sytym.
  • Pełne ziarna, takie jak pszenica, ryż, owies i jęczmień.
  • warzywa takie jak zielona fasola, marchew, marchew, marchew, marchew brokuły i karczoch.
  • rośliny strączkowe, takie jak zielone groszek i fasola.
  • Buzery takie jak białe ziemniaki, które są niesamowicie satanne, i słodkie ziemniaki.

  Jak widać, mówimy o kilku nieprzetworzonych pokarmach, które świetnie smakują, zapewniają swojemu ciału mnóstwo mikroelementów i zapewnić Ci pełne.

  Pokarmy, których chcesz uniknąć Kiedy dieta, aby schudnąć, są bardzo gęste kalorie i wysokie w tłuszczu dietetycznym i dodawane cukier, ale które nie są tak wypełnianie.

  Wysoko przetworzone śmieciowe jedzenie, takie jak frytki, cukierki, ciasteczka i inne Oczywiście „gadżety” i napoje kaloryczne pasują do tego rachunku, ale jest całkiem sporo zdrowych produktów spożywczych. przyjmowanie ich podczas diety, ponieważ Spakuj mnóstwo kalorii i tłuszczu dietetycznego, nie robiąc nic, co mnie wypełni.

  To samo dotyczy potraw, takich jak suszone owoce, czekolada, awokado i nabiał całościowy-wszystkie potrawy, które kocham, ale unikam diety.

  Picie kalorii jest również ogólnie złym pomysłem podczas diety, aby schudnąć, ponieważ napoje kaloryczne – napój sportowy, napój energetyczny, sok owocowy i tym podobne – po prostu nie będą Wypełnij cię jak jedzenie.

  Możesz pić 1000 kalorii i być głodny kilka godzin później, ale jeśli zjesz te kalorie, możesz być pełny przez 5 lub 6 godzin ”, a zwłaszcza jeśli to jest Posiłek wysokobiałkowy i wysokowydajny.

  Jest to jeden z powodów, dla których można znaleźć szereg badań łączących napoje słodzone cukrem.

  Oto, jak naukowcy z Purdue University to ujął:

  „Na podstawie apetycznych wyników zużycie napoju energetycznego z posiłkiem lub jako przekąska stanowi większe ryzyko promowania energii pozytywnej niż makronutrient-m W tych czasach spożywane spożywane pokarmy półprzewodowe lub stałe. ”

  Teraz, kiedy mówimy o proszkach białkowych, najbardziej pomocne w utraty masy ciała byłyby te, które są tak bliskie czystego białka, jak to tylko możliwe.

  Moim zdaniem węglowodany i tłuszcze w proszkach białkowych są po prostu zmarnowanymi kaloriami, które są lepiej przydzielone Whole Foods.

  Który proszek białkowy jest dla Ciebie najlepszy?

  Teraz, gdy mamy sprzątanie z drogi, przejdźmy do mosiężnych halsów.

  W szczególności przejrzyjmy każdy z najpopularniejszych rodzajów proszków proteinowych na rynku i zobacz, które będą pasować do twoich potrzeb Najlepiej.

  Szufelka na białku serwatkowym

  Białko serwatki to wielka poobah proszków białkowych i nie bez powodu.

  Zapewnia dużo białka za dolara dobrze smakuje, a jego profil aminokwasowy jest szczególnie odpowiedni do budowania mięśni.

  Co to jest, a co sprawia, że ​​jest to wyjątkowe?

  Cóż, serwatka jest a półprzezroczysta ciecz, która pozostała po zsiadku i odkształceniu Ng Mleko do wytwarzania sera.

  Oto jak wygląda w jego surowej formie:

  serwatka była uważana za bezwartościowy produkt uboczny przetwarzania mleczarskiego, ale ostatecznie odkryto jego wysoką zawartość białka.

  (a teraz wiemy, że jest to jeden z dwóch rodzajów białka zawartych w mleku, przy czym kazeina jest drugą.) , który odgrywa istotną rolę w stymulowaniu syntezy białek.

  sprawia, że ​​jest to szczególnie dobre do maksymalizacji wzrostu mięśni.

  Co więcej, białko serwatki jest szybko trawione, co oznacza, że ​​powoduje dramatyczny Spike w aminokwasach we krwi po zjedzeniu.

  To sprawia, że ​​jest to idealne do suplementacji po treningu (badania sugerują, że może stymulować bardziej natychmiastowy wzrost mięśni niż białka wolniejsze).

  Krótko mówiąc, białko serwatkowe jest doskonałym wszechstronnym wyborem dla mężczyzn i kobiet, którzy chcą stracić tłuszcz i zyskać mięśnie.

  , a jeśli zamierzasz kupić białko serwatki, chcesz iść WI Izolat białka serwatkowego, który ma usunięte laktozę i jest mniej lub bardziej czyste białko.

  kopalnia nazywa się serwatką+i jest w 100% naturalnie słodzona i aromatyczna izolat serwatki, który jest wykonany z mleka pochodzącego z małego nabiału Farmy w Irlandii, które są znane z wyjątkowo wysokiej jakości nabiału.

  Powinienem jednak wspomnieć, że nawet jeśli nie jesteś nietolerancyjny laktozy, możesz być uczulony na rzeczywiste białka znajdujące się w mleku krowiecznym w mleku krowiecznym .

  Właśnie dlatego niektórzy ludzie nie radzą sobie dobrze nawet z proszkami białkowymi, które praktycznie usunęły całą laktozę.

  Jeśli serwatka niepokoi żołądek, wypróbuj alternatywę bez mleka, taką jak jajo Białko lub mieszanka białka ryżu i grochu, o którym wkrótce porozmawiamy, i wszystko będzie dobrze.

  Szufelka na białku kazeiny

  Podobnie jak serwatka, białko kazeiny pojawia się również białko kazeiny Jednak od mleka.

  Jednak w przeciwieństwie do serwatki kazeina jest trawiennie powoli, co powoduje bardziej stabilne, bardziej stopniowe uwalnianie aminokwasów do krwi.

  trwa debata na temat tego, czy serwatka lub Kazeina jest lepsza w przypadku zdobywania mięśni, ale oto, co większość renomowanych ekspertów zgadza się:

  • Szybkie trawienie i obfitość leucyny czyni ją doskonałym wyborem dla żywienia po treningu.
  • Casein may or may not be as good post-workout as whey – the jury’s still out on this one.
  • Casein is just as good as whey for general supplementation and muscle building needs.
  • Możesz przyspieszyć odzyskiwanie mięśni, mając 30 do 40 gramów wolno spalanego białka, takiego jak kazeina przed snem.

  Zwykle zjeję 30 do 40 gramów białka serwatki w moim Posiłek po treningu i przez pewien czas miał około tego samego białka jaja przed snem. Zamiast tego robię niskotłuszczowy ser lub jogurt grecki.

  Szufelka na białku jaja

  Wiele osób nie wie, że można nawet kupić białko jaja, i chociaż obecnie jest bardzo bardzo bardzo bardzo, że jest bardzo bardzo bardzo bardzo. Drogie, podoba mi się to z kilku powodów:

  1. Ma wysoką wartość biologiczną.

  Wartość biologiczna białka jest pomiarem tego, jak skutecznie jest wchłaniane i wykorzystywane przez twoje ciało.

  Jak można sobie wyobrazić, białe białki o dużej BV Najlepiej jest budować mięśnie, a badania zwierząt sugerują, że jajo jest tak samo skuteczne jak serwatka w tym celu.

  2. Jest trawiony powoli (nawet wolniej niż kazeina).

  Oznacza to, że jajko jest dobre do suplementacji wszechstronnej, w tym przed pójściem spać.

  Istnieją również dowody, że spożywanie wolniejszych powolnych -Połączone białka są lepsze dla wzrostu mięśni w perspektywie długoterminowej, ale nie sądzę, aby badania były wystarczająco silne, aby naprawdę wiedzieć w taki czy inny sposób.

  3. Ma mało tłuszczu i węglowodanów.

  Proszek z białka jaj jest wykonany z białka jaja, więc jest naturalnie mniej lub bardziej wolny od węglowodanów i tłuszczu. Oznacza to więcej makr do żywności!

  Białka wegańskie

  Białko występujące w wielu roślinach, warzywach i ziarnach, takich jak ryż, konopie i groch dla białek zwierzęcych.

  Jest to częściowo prawdziwe, a nie z powodu, dla którego prawdopodobnie myślisz.

  Najczęstszym opłatą wyrównanym w stosunku do białek roślinnych jest to, że są „niekompletne” i dlatego nie są odpowiednie do zaspokojenia potrzeb białka ciała.

  To mit.

  Badania wyraźnie pokazują, że całe białko znajdujące się w roślinach i warzywach jest „kompletne”.

  to znaczy zawiera wszystkie te same aminokwasy, co białka zwierzęce i może być stosowane do spełnienia naszych wymagań białkowych.

  , gdzie białka roślinne tracą zmielone z białkami zwierzęcymi, są jednak wchłaniane i wchłaniają się i wchłaniają Profile aminokwasowe.

  , a mianowicie, większość form białka roślinnego nie jest wchłaniana, a także białek zwierzęcych i jest niższa w niezbędnych aminokwasach.

  Nie oznacza to, że możesz ‘ T mieć wystarczającą ilość białka z białek roślinnych , though–this just means that you have to be more discriminating in your food choices than an omnivore.

  With that, let’s find out which of the most popular vegan protein powders are best…

  The Scoop na białku sojowym

  Białko sojowe jest mieszaną torbą.

  Badania pokazują, że jest to wszechstronne skuteczne źródło białka do budowania mięśni, ale jest także źródłem ciągłego Kontrowersje, a zwłaszcza dla mężczyzn.

  Według niektórych badań, regularne spożywanie pokarmów sojowych ma efekty feminizujące u mężczyzn z powodu cząsteczek podobnych do estrogenu występujących w soi zwanych izoflawonami .

  Na przykład badanie przeprowadzone przez naukowców z Harvard University przeanalizowało nasienie 99 mężczyzn, skorelowało je z spożyciem soi i izoflawonu w ciągu 3 poprzednich miesięcy i wykazało, że zarówno s harmoniqhealth.compożycie izoflawonu, jak i sojowe były związane ze zmniejszeniem W liczbie plemników.

  Mężczyźni w najwyższej kategorii spożycia żywności sojowej mieli średnio 41 milionów plemników/ml mniej niż mężczyźni, którzy nie jedli soi F. Oods.

  Z drugiej strony w badaniu przeprowadzonym przez naukowców z University of Guelph 32 mężczyzn jedził niski lub wysoki poziom izoflawonów z białka sojowego przez 57 dni i stwierdzono, że nie wpłynęło to na nasienie Jakość.

  Ponadto recenzje literatury, takie jak te prowadzone przez Loma Linda University i St. Catherine University, nie sugerują, że ani pokarm sojowy, ani izoflawony nie zmieniają poziomów hormonów męskich.

  Co daje?

  Cóż, nie ma jeszcze prostej odpowiedzi, ale jedna obiecująca linia badań pokazuje, że efekty soi u mężczyzn mogą się różnić w zależności od obecności lub braku niektórych bakterii jelitowych.